Amerikan Servis

HDE Bilişim & Yazılım Hizmetleri

Amerikan Servis baskıları ile sofralar daha temiz, daha sağlıklı, daha pratik ve daha kullanışlı. Ham maddesi kağıt olan Amerikan servis baskıları sayesinde sofralar daha kısa sürede hazırlanır ve daha kısa sürede toparlanır. Matbaadan çıkan, tek kullanımlık olan bu ürünler modern sofraların vazgeçilmezi haline geliyor.
Amerikan servis baskılı ürünlerinin sunduğu pratiklik ve diğer özellikler restoranlarda, kafeler’de ve evlerde kullanım yaygınlığını arttırıyor. Çeşitli formlarda, matbaalarda amerikan servis baskısı gerçekleştirilen bu ürünler, her zevke ve her isteğe hitap ediyor. Çünkü Amerikan servisler, kişilerin istekleri üzerine birbirinden farklı renklerle ve birbirinden farklı tasarımlarla baskıya verilebilmektedir. Böylelikle sofralar daha renkli, daha uyumlu ve daha pratik hale gelmektedir.

Amerikan Servis Kullanım Alanları

Amerikan servis çeşitli yerlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin kullanım alanlarının başında restoranlar ve Kafeler gelmektedir. Restoran ve kafelerde Amerikan servislerinin kullanılma nedenleri; pratik oluşu, masa örtüsü kullanımını gerekli kılmaması, masa örtüsü kullanılsa bile temizlik sağlaması ve temizlik kolaylığı sağlamasıdır. HDE BİLİŞİM Amerikan servisler sayesinde, kafelerin ve restoranların masaları hem daha temiz kalırken hem de çok kısa bir süre içerisinde hazırlanıp geri toplanabilmektedir. Üstelik, Amerikan servislerin kafe ve restoranlar için sunduğu avantajlardan bir tanesi; reklam amaçlı olarak kullanılabilmesidir. Eğer reklam vermek amacında ve görünür olma amacında iseniz Amerikan servis ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Yaşadığımız modern çağ ile uyumlu olarak; Amerikan servisler son yıllarda evlerde de sıklıkla kullanılmaktadır. Genellikle çalışan kişiler, daha hızlı ve daha zahmetsiz olarak şık ve güzel bir sofra hazırlamak istediklerinde Amerikan servis baskılı reklam ürünlerinden yararlanmaktadır.

HDE BİLİŞİM ürün çeşitliliği içerisinde Amerikan servis hizmeti de sunmaktadır. Firmamız bünyesinde hazırlatacağınız Amerikan servisler sayesinde sofra hazırlarken zamandan, temizlik giderlerinden ve zamandan tasarruf sağlarsınız.

Amerikan servis ürünlerini istenilen tasarımlar ile basmakta ve istenilen ölçülerde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Amerikan servis ürünlerine sahip olmak için firmamız ile iletişime geçerek, üründe bulunmasını istediğiniz özellikleri ve adet bilgisini vermeniz yeterlidir. HDE BİLİŞİM, en kısa sürede beklentilerinizi karşılayacaktır.

Amerikan Servis
Amerikan Servis

AMERİKAN SERVİS PÜF NOKTALARI NELERDİR? DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Amerikan servis baskı olarak adlandırılan ürünler yapım aşamasında incelik isteyebilen ürünlerdir. Öncelikle yemeklerin servis edilmesinde tabak altlarına konulan ürünlerdir. Amerikan servis yapımı kolay bir yapım olsa da incelikleri vardır. Genellikle keçeden yapılmaktadır. Atmayan bir kumaş olduğu için kolay bir şekilde kumaş üzerine çıkarma işlemi yapılmaktadır.

Kullanım sağlanırken hassas bir şekilde kullanımı sağlanmalıdır. Çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Yapımı işlemi sağlandıktan sonra ılık su ile elde yıkanmalıdır. Ya da bir bez yardımı ile silinebilir. Keçe olarak yapımı sağlanacak olan Amerikan servis desenlerinin ya da süslerinin iyi yapışmış olması gerekmektedir. Yapışmış olduğundan emin olmak gerekmektedir. Yapıştırma işlemini dikişle de yapabilirsiniz. Bu noktalara dikkat edildiğinde uzun kullanım sağlanabilir. Dayanıklı ve şık bir şekilde Amerikan servislerini elde etmek mümkündür.

Amerikan Servisi Çeşitleri

Amerikan servis olarak adlandırılan ürünlerin kullanımı son yıllarda bir hayli artmıştır. Bu ürünler yemek yerken tabak altlarına konularak kullanımı sağlanan dekoratif ürünlerdir. Çeşit olarak birçok çeşide ayrılmaktadır. Amerikan servis çeşidi olarak öncelikle malzemeler, keçe ya da farklı materyallerden yapılabilmektedir.

Deri, keçe, plastik, örgü, baskı, hasır olarak birçok malzemeden yapım işlemi sağlanabilmektedir. Tür olarak bu türlerde tercihe göre seçim sağlanarak alınabilir. Ayrıca dekoratiflik açısından da farklı dekorasyonlarda amerikan servisleri yapılabilmektedir. Malzeme olarak sert malzemelerden amerikan servis severler için plastik ürünlerden yapılan ürünleri tercih edebilirler. Bu ürünler kolaylıkla silinebilen ve kolay kullanım sağlanacak olan ürünler olarak ifade edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir