Bloknot

HDE Bilişim & Yazılım Hizmetleri

Bloknot ; Tutkallı Bloknot Promosyon tutkallı bloknot fiyatları ekonomiktir ve kapaksız alt kartonlu ürünlerdir. Büyük veya küçük ölçekli firmaların baskı fiyatları diğer bloknot gruplarına göre daha uygun olması sebebi ile tercih edilmektedir. Tutkallı bloknot sırt kısımdan tutkal yardımı ile ciltlenerek üretimi gerçekleşir. Tutkallı Bloknot yaprakları genelde 50 yaprak 1.hamur 80 gramaj’dır. Farklı çeşit boy da üretimi yapılır a5, a4, a6 ebatlarında kapak olmadığı için alt karton kullanılır alt karton 200 gramaj’dır.

Tutkallı bloknot kurumunuzu temsili pantone renkler ile baskısı mümkündür. Diğer bloknot grupları gibi kullanımı kolay rahatlıkla masa ve çantalarınızda saklanabilir. hde bilişim tarafından tutkallı bloknotlar, talep edilen renk, tasarım, yaprak sayısı ve adette imalatı mümkündür. Günümüzde firmalara özgü hazırlanan tutkallı bloknotlar rağbet görüp firmanıza ait, logo, iletişim bilgileri basılıp defter haline getirilerek size ait promosyon baskılı bloknot müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Farklı formdaki tutkallı bloknotlar kullanım kolaylığı ve not almak için herkesin kullanıma uygundur.

Tutkallı bloknot, herkesin kullanımına uygun olan, taşınması kolay ve pratik not defterleridir. Genel olarak bloknotlar, kolay kullanılabilir, uygun ebatlı, pratikliğe sahip not alma amacı ile kullanılan defterleridir ve farklı formları bulunmaktadır. Bu farklı türlerdeki bloknotlar arasında yer alan tutkallı bloknot, ayrıca bir kullanım kolaylığı sağlar.

Farklı formlardaki tutkallı bloknotlar HDE Bilişim & Yazılım Hizmetleri tarafından, istenilen tasarımlarla, istenilen sayfa sayısıyla ve istenilen adette hazırlanabilmektedir. Günümüz şartlarında özellikle çalışan bireylerin sıklıkla kullanmakta olduğu bloknotlar, herkesin amacına hizmet etmektedir ve el altında bulunacak özelliklere sahip olduğundan kolay not alınmasını sağlar. Bloknotlar içerisinde yer alan tutkallı bloknot ürünleri, yazıya dökülen bilgileri ve aldıkları notu kaybeden kişilerin bu sorununu ortadan kaldırarak, tüm yazılanların bir arada bulunmasını sağlar.

Tutkallı Bloknot Kullanım Alanları

Tutkallı bloknot ürünleri, günümüzde not almak için sıklıkla kullanılan ürünler arasındadır ve ister iş hayatında çalışıyor olsun, ister öğrenci olsun, ister çalışmıyor olsun herkes tarafından kullanılmaktadır. Ürünün bu özelliği ve kullanım yaygınlığı, bu ürünlerin promosyon olarak dağıtılmasını da beraberinde getirmektedir. Böylelikle, reklam yapmak isteyen ya da görünür olmak isteyen kurum ve kuruluşların tercihi haline gelmektedir. Genellikle, özel şirketler, üniversiteler, vakıflar ve akıllara gelebilecek olan her türlü ticari ya da toplumsal kuruluşlar, tutkallı bloknotları promosyon ürünü olarak kullanmaktadırlar.

Son yıllarda kişiselleştirilmiş ürünler de rağbet görmektedir. İsmini marka gibi kullanmak isteyen kişiler, kullandıkları ürünleri kişiselleştirmek isteyen kişiler ya da kişiselleştirilmiş bir hediye vermek isteyen kişiler, yaptırdıkları tasarımlar ile tutkallı bloknot ürünlerini de kullanmaktadır.

Tutkallı Bloknot Özellikleri

HDE BİLİŞİM farkı ile hazırlanan tutkallı bloknot ürünleri beraberinde kaliteyi de getirmektedir. İstenilen hamur kalitesi ile hazırlanan bloknotlar, tamamen müşterilerin istekleri doğrultusunda şekillendirilmekte ve basıma verilmektedir.

Tutkallı bloknotlar, kapaksız ürünlerdir ve en arka kısmında karton bulunmaktadır. Bu ürünlerin istenilen sayfasının koparılarak alınması mümkündür.

Tutkallı bloknot üzerinde müşteri isteği ile doğru orantılı olarak çeşitli tasarımlar yapılabilmektedir. Böylelikle tamamen kişiselleştirilmiş bloknotların üretimi gerçekleştirilir.

Tutkallı Bloknot Tasarımının Püf Noktaları Nelerdir?

Tutkallı Bloknot farklı formlarda üretimi yapılır ve tasarım hazırlanırken ebatlara uymaya özen gösterin grafik çalışmalarınızı vektör grafiklerden tercih ediniz. Unutmayınız bloknot yapraklarında müşterilerinizin sizinle irtibat kurabilecek bilgilere yer açın. Tutkallı bloknot tasarımın şık ve dikkat çekici olması promosyon amaçlı dağıtımı yapılan not kağıtlarınızı yanlarında taşımaları için teşvik eder.

Promosyon Tutkallı Defter Baskı Öncesi Bilinmesi Gerekenler?

♦ Tutkallı bloknotlar isteğe bağlı olarak kare, çizgili veya düz olabilir.
♦ Tutkallı bloknotlar renk seçimini kendi kurumsal renginize göre yapabilirsiniz.
♦ Tutkallı Bloknotlarda tasarımında şık ve dikkat çekiciliği korumaya özen gösterin.
♦ Tutkallı Bloknotlar da iç yapraklarının alt kısmına iletişim bilgileriniz, üst tarafa ise firma unvan bilgilerinize yer verebilirsiniz

Tutkallı Bloknot Baskı Fiyatları ve Tutkallı Bloknot Baskı Siparişi İçin Gerekli Bilgiler?
Tutkallı bloknot baskı fiyatları listemizde bulunmaktadır, fiyat listemize eklemediğimiz diğer özelliklerde bloknot baskıları için sipariş aşamasında istenilen bilgiler

♦ Tutkallı Bloknot ebat bilgisi
♦ Bloknot renk bilgisi
♦ Bloknot ebat bilgisi
♦ Kaç yaprak olacağı (30 yaprak, 50 yaprak, 75 yaprak)
♦ Bloknot yapraklar kullanılacak kağıt standart 80 gramaj 1 hamur
♦ Bloknot alt karton kullanılacak kağıt cinsi standart 200 gramaj’dır

BLOKNOT
BLOKNOT

Spiralli Bloknot

Spiralli bloknotlar, baskılı not alınan defterdir. Kullanımı pratik ve oldukça basit olan, not almayı kolaylaştıran bir defter çeşidi promosyon spiralli bloknot prestij açısından iş hayatında yaygın kullanılmakta ve çantada kolay taşınabilir özelliği ile masalarda şık duruşu ile tercih edilen bloknot’tur. Promosyon spiralli bloknot baskıları kullanım alanı geniştir. Firma çalışanlardan, öğrencilere, öğrencilerden öğretmenlere kadar geniş bir kitleye hitap etmesi sıklıkla tercih edilmesine sebep olmaktadır. Spiralli Bloknot kapakları 350-400 arası gramaj kağıt kullanılarak baskı yapılır ve üzerine mat selefon yada parlak selefon uygulaması yapılır.

Dikkat çekici ve daha şık durması için kapak uygulaması olarak lokal lak tercih edilebilir. Bahsetmiş olduğumuz gibi iş hayatında, küçük yada büyük işletmeler de, üniversitelerde, vakıflarda ve eğitim kurumlarında aslında her alanda kullanıla bilen spiralli bloknotlar etkileyici bir promosyon ürünüdür.

Firmalar spiralli bloknot iç yapraklarına ve kapak baskılarına kurumsal rengi, logo ve iletişim bilgilerini yazarak son derece etkiyici reklam ürününe sahip olabilirler. Spiralli bloknot baskı iç yaprakları istenilirse 25 yaprak, 50 yaprak, 100 yaprak talep doğrultusunda yaprak sayısı azaltılabilir veya çoğalır fakat iç yaprakları fazla olması spiralli bloknot baskı fiyatlarını etkileyen maliyet artıcı unsurlardır. Bloknot baskıları için tasarım aşamasında yazım alanları bırakmaya özen gösteriniz promosyon ürünleri olması sebebi ile genelde firmalar müşterilerine ücretsiz dağıtım yaparak akılda kalmayı hedefler bu sebepler dolayı not alınabilme özelliğini kaybettirmeden tasarımı hazırlayınız. HDE BİLİŞİM her ebatta spiralli bloknot imalatı yapabilir ve dilediğiniz renk spiral teli kullanabilir spiral telleri tercih edilen gümüş renk, beyaz renk ve siyahtır farklı renklerde kullanılabilir.

Spiralli Bloknot Tasarımının Püf Noktaları Nelerdir?

Promosyon Spiralli bloknot kapaklarında ön ve arka tarafına işletmenize ait, amblem, slogan, iletişim bilgileri ve logo baskıları yapılmaktadır. Spiralli Bloknot üst yazımızda bahsettiğimiz gibi farklı boy ve ebatta imal edilebilir. Spiralli bloknot baskılarında firmanızın kurumsal renkleriniz şık ve sade tasarımla markanızın akıllar kalıcılığını artırabilirsiniz. Spiral olacak kısımdan tasarım hazırlanırken 15 mm kadar spiral delik payı bırakılması gerekir ki spiral için açılan delik kısımları firmanıza ait bilgileri kaybettirmesin

Küp Bloknot

Küp Bloknot Promosyon Küp Bloknotlar firmanızda masalarının vazgeçilmez bir reklam ürünü olacaktır. Küçük kağıtlarda hem akılda kalıcı olacaksınız ve göz önünde olmanız sebebiyle marka bilinirliğini artıracaktır

Küp Bloknot Nedir Ve Küp Bloknotlar Nerelerde Kullanılır?

Bloknot ürün gamında en çok tercih edilenler arasındadır küp bloknotlar, masa üzerinde dikkat çeken tasarımıyla pratik bir şekilde not alınabilme özelliğiyle ve şık duruşu ile markanızı ön plana çıkartarak marka bilinirliğini artırmaktadır. Küp Bloknotlar’da küp kutusu baskısı 300 gram Amerikan bristol üzerine genelde renkli baskı ve baskı sonrası laminasyon uygulaması ile imal edilmektedir. Talepler doğrultusunda küp bloknotlar kutulu yada kutusuz yaptırabilir. Küp Bloknot kutularında standart ebatlarda küp kutusu bıçaklarımız bulunmaktadır. 8x8x5 cm, 8x8x2,5 cm küp bloknot kutu bıçak ücreti ödemenize gerek kalmaz. Bahsettiğimiz gibi küp kutusu dayanıklı ve başarılı sonuçlar alınabilmesi ayakta dik durabilmesi için kalın 300 gramaj aralığında kağıt kullanılması gereklidir. Yüksekliği 5 cm olan küp bloknotlar 500 yaprak almaktadır. 1. hamut 80 gram kağıt kapasitesi ortalama 1 cm’de 100 yapraktır.

Küp Bloknot Tasarımının Püf Noktaları Nelerdir?

Küp Bloknot kutularının 4 tarafına firmanıza ait, logo, amblem, slogan, adres baskıları yapılabilmektedir. Küp Bloknotlar ölçü ve yaprak standartları dışına çıkılabilmektedir. Küp bloknot baskılarınızda kutularınızda grafik tasarımcının belirleyebileceği özel kesimlerle birlikte dikkat çeken tasarımlar oluşturulabilir. Küp bloknot ürününde kutulu değil ise 80 gramaj 1 hamur kağıtlarında 4 tarafına serigrafi baskı yapılabilmektedir. Promosyon Küp Bloknot müşterilerinize özel tasarım kutusu ile iç yapraklarındaki firma bilgilerinizi baskısını yaptırarak dağıtımını yapabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir