Kartvizit

HDE Bilişim & Yazılım Hizmetleri

Kartvizit , genel bir tanımla kişiler veya kurumlar için hazırlanmış üzerinde iletişim, firma bilgileri ve tanıtıcı bilgilerin yer aldığı reklam ürünlerine kartvizit denir. İlk kez firma kurulurken bir matbaa’dan sipariş geçilecek ürün hangisidir denilirse bir çoğumuzun ilk aklına kartvizit baskıları gelir. Firma kartlarında adı yazan kişi çalıştığı firmadaki kartvizitinde firma bilgileri, iletişim bilgileri, tam adı ve iş yerindeki çalıştığı pozisyonu bilgileri bulunur. 

Kartvizitler ihtiyaç halinde müşteriler tarafından kartvizit üzerinde yazan bilgiler doğrultusunda iletişim kurabilirler. Son yıllarda kartvizit baskılarında genellikle 350 gramaj mat kuşe kağıt kullanılmakla beraber ebat olarak 5.2 x 8.2 cm ölçülerine sahiptirler. Kartvizitler sürekli hatırlanmanızı sağlar ve iş hayatında hatırlanmak oldukça önemlidir. Bir kere iş yaptığınız firma yada bir şahıs size tekrardan kartvizitiniz sayesinde ulaşabilir. Kartvizit baskıları aslında sizin kimliğinizdir.

Müşterilere karşı tanıttığınız ilk adımdır ve firmanıza ait bilgileri içermektedir. Kartvizit hafife alınacak bir iş değildir. Baskı kalitesi, renkler ve kullanılan kartvizit kağıtları başlı başına bir matbaa da baskı işidir. Kurumsal kimlik tasarımı önemli süreçtir. Müşterilerinize ve tedarikçilere kolay ulaşım sağlayan kartvizitler, baskı kalitesi ve görsel tasarımlar ile kurumunuzun gücünü ve kurumsallığını gösterir. Kartvizitleri uygun fiyata ve kaliteli kartvizit baskıları yaptırmak çok önemlidir. HDE Bilişim & Yazılım Hizmetleri olarak biz, Matbaa tesisimizde kaliteli kartvizit baskıları yapmaktayız.

Kartvizit Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüz şartlarında değişen ve gelişen teknoloji, tüm alanları olduğu gibi kurumsal bazda yapılan tasarım çalışmalarını da etkilemiş durumdadır. Bu anlamda, kurumsal kimlik çalışmaları, söz konusu kurumun özelliklerini yansıtacağından, söz konusu kurumun kendi piyasasında yaratmak istediği etkinin net bir biçimde bilinmesi gerekir. Kartvizit baskıları konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer ölçüt ise, firmanızı temsil edecek kartvizitin boyutlandırılmasıdır. Genel anlamda karşı tarafa sunulan kartvizitlerin boyutlandırması bir cüzdan içerisinde konumlandırılabilecek kadar olmalıdır. 

hde bilişim olarak, siz değerli müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri farklı piyasalarda, farkınızı ortaya koymanız için tüm tasarımları üstlendiğimiz gibi kartvizit tasarımlarınızı da maksimum müşteri memnuniyeti ile tasarlanmaktadır. Tasarlamış olduğumuz kartvizit çalışmalarında, kurum logosunun yer alması, kurumsal iletişim bilgileriniz, eğer kartvizit bir şahıs için hazırlanıyorsa şahıs bilgileri mutlaka yer alır. Bu anlamda hem kurumunuzun hem de çalıştığınız kurumda isminizin markalaşmasını hedefleriz. Talep ettiğiniz tüm kartvizit çalışmalarında, farklı renk ve kâğıt seçenekleri uygulanabilmektedir. Tasarımcılarımız tarafından, bilgisayar ortamında çalışılan tasarımlar, istenen adet sayısına göre baskı sürecine girer. Kartvizit

Talebe bağlı olarak kartvizitlerinizde, kâğıt kalınlığı fazla isteniyorsa, Amerikan Bristol kâğıt ve ya doğrudan kendinden desenli yüzeyi mat ya da parlak olan kâğıt türleri kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra, yeni nesil tasarımlarımızda sıklıkla kullandığımız şeffaf yüzey üzerine kartvizit baskısı da yapılabilmektedir. Yine müşteri talebine bağlı olarak, kartvizitin tek bir yüzeyine ya da iki yüzeyine baskı yapılması mümkündür. Tasarımda arka yüzeyin boş bırakılması, kişilerin kartvizitin arka yüzeyini not almak için kullanabilmesine olanak sağlar ve baskı maliyetini düşürür. Çift yüzeyine baskı yapılmış kartvizitler ise, kurum kimliğinizin yansıtılması ve verilmesi gereken bilgilerin daha geniş bir alana yayılmasına olanak verdiğinden, profesyonel firmalar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Kartvizit

Kartvizit baskı sürecinde siz değerli müşterilerimizin yapması gereken tek şey, kartela üzerinden ihtiyaç duyduğunuz tasarımı seçip, özellikleri belirleyip tarafımıza belirtmektir. 

Firmamızla yapacağınız kartvizit çalışması hangi türde olursa olsun, uzman baskı ekibimiz ile maksimum müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Bu sebeple vermiş olduğunuz siparişlerin baskı süreçleri kişiye özel olarak sürdürülür. Burada amaçlanan baskı sürecinde yaşanabilecek riskleri en aza indirmektir. Kartvizit

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir