Web Yazılım Çözümleri

HDE Bilişim & Yazılım Hizmetleri

Web Yazılım Çözümleri , Kullanıcıların gözle görülür bir şekilde fark edemediği ancak arka planda ilgili sistemin beyni konumundaki alan, web yazılımdır. Bu nedenle web yazılımın tanımını yaparken web üzerinde yer alan ve belirli bir amaca hizmet eden yazılımsal bütün içeriklere ‘web yazılım’ başlığı altında toplayabiliriz.

Web yazılımın içerisine; özel yazılımlı web sitesi de girer firmanıza özel oluşturulan CRM yazılımları da girer.

Web Yazılım Projeleri 

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Yazılımı

İş akışlarını en verimli şekilde yöneterek iş geliştirmeyi sağlayan kapsamlı yazılımlardır.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) Sistemi

Günlük iş operasyonlarınızı, yüksek seviyede yöneterek raporlama yapmak için kurgulanmış yazılımlardır.

Web Site Yönetim Paneli

Web site yazılı ve görsel içerik yönetimi de dahil olmak üzere minimum çaba ile web site yönetiminin sağlandığı panel yazılımlarıdır.

Mikro E-Ticaret

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için yüksek güvenlikli altyapıya sahip bir şekilde düşük bütçelerle daha fazla müşteriye erişme imkanını sağlayan basit ve sade e-ticaret yazılımlarıdır.

İlan ve Portal Siteleri

İlgili arama sonucu sitenizde yer alan ilanlar aracılığıyla etkileşimi sağladığınız ‘İlan Siteleri’ ve aynı anda birden fazla kategori içeriğini kullanıcılara sunmanızı sağlayan ‘Portal Siteleri’ yazılımlarıdır.

Ajans Programı Yazılımı

Casting, organizasyon ve yapım firmaları için ideal web site üyesini bulmanızı sağlayan yazılımlardır.

SMS Sistemi

Düşük bütçe ile daha geniş kullanıcı kitlesine erişmenizi sağlayan toplu SMS gönderiminin sağlandığı yazılımlardır.

Web Uygulama & Yazılım Hizmetleri

Güncel yazılım teknolojilerini ve de trendlerini yakından takip ederek bu doğrultuda yazılım projeleri geliştiren ekibimiz ile, yazılımsal bütün ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabilirsiniz.

Her Cihaza Uygun; Mobil, masaüstü ve taşınabilir her cihaza uygun yazılımlar kullanıcı deneyimi için oldukça etkilidir.

UI & UX Tasarımlar; Arayüz tasarımı bir hizmeti sunan sistem ile kullanan sistem arasında bir iletişim ve etkileşim köprüsü görevi görmektedir.

Web Uygulama Yazılımları Kimler Tercih Etmelidir?

Web uygulama yazılımları, web tabanlı uygulamaların oluşturulduğu yazılım hizmetleridir. Özellikle, internet üzerinden hizmet veren kişilerin, günümüz teknolojisinin hayatımıza kazandırdığı mobil uygulamaları tercih etmeleri gerekmektedir. Bu nedenle, online hizmetler veren kişiler web uygulamaları aracılığıyla kullanıcılarına kolay erişim imkânı sunarlar.

Web Uygulama Yazılımları Neden Önemlidir ve Niçin Yapılmalıdır?

Web uygulama yazılımları, günümüz dijital dünyasının sunduğu en hızlı ve pratik çözümdür. Bu nedenle, müşterilerine hızlı bir deneyim sunmak isteyen şirket sahiplerinin bu yazılım hizmetlerini tercih etmeleri önemlidir. Hızlılık ve pratiklik sunduğundan dolayı birçok kullanıcı tarafından mobil uygulamalar sevilir, ilgi görür. Dijital dünyada bilinirliği yakalamak ya da bu bilinirliği artırmak için mobil uygulamaların yapılması gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir